Co želvy jedí doma

Co želvy jedí domaV posledních letech se vyskytují pozemky a vodní chybyOni se stal jedním z nejoblíbenějších domácích mazlíčků. To lze snadno vysvětlit: želva zabírá málo místa, nepotřebuje pravidelné procházky a neustálou pozornost ze strany vlastníka starat se o to je jednoduché a nestane se na chybách alergie.

Co želvy jedí doma

Podmínky pro želvu

Vše o želvích: jak je udržetZakládání želvy v domě nezapomeňteto je živá bytost, která vyžaduje pečlivou péči a pozornost na zdraví. Nejprve se rozhodněte, kterou želvu dáváte přednost, zemi nebo vodě? V souladu s výběrem, budete potřebovat akvárium nebo terárium, které budou obývat zvíře. Pohled, že želva se může volně pohybovat po bytu, je chybná. Které nemají své vlastní místo, plazů ohrožených nachlazení v návrhu, aby vám domů nebo na nohou a dostat poškozené nebo dostat zpátky tam, kde to nebude snadné se dostat.

Vodní želva

jak udržet želvu v bytěNejoblíbenějším druhem je vodačervená břicho. K udržení tohoto zvířete budete potřebovat prostorné akvárium, ve kterém bude přidělen malý pozemek, aby želva po koupání odpočívala. Vodní želvy jsou dravci, takže budou rádi jíst živé potraviny, jako je krveprolití, hmyz nebo mořské plody, čerstvé ryby, dříve vyčištěné z kostí a drcené.
Nedávejte želvům varené maso nebo rybu - to může způsobit frustraci a malátnost. Trávení těchto zvířat není určeno k trávení tepelně zpracovaných potravin.
Přes svou predátorskou povahu želvy neodmítnout rostlinné potraviny - salát, mrkev a řasy. Také v každé prodejně můžete koupit speciální granulované jídlo pro vodní želvy.

Zemní želva

jak dopravit mořskou želvu ve vlakuZemě nebo středoasijské želvy -obyvatelé teplých zemí, a proto by se měli držet v teráriu se svítilnou instalovanou nad sebou, aby poskytla dostatek tepla a světla. Želvy jsou vegetariány. Jejich výživa by se měla skládat z čerstvé zeleniny, ovoce, bobulí a zeleniny. Želvy potřebují jídlo obsahující hrubé vlákniny, takže základem poměru koryt země by měla být kale, mrkev, řepa a jablka. Pokud dáte želvu zelenou, pak by měla být jemně nasekána a vždy čerstvá. Nedávejte želvům příliš pikantní greeny, jako je koriandr nebo bazalka, omezení na neutrální byliny a salát. Na začátku jara může být korytnačka země hýčkata mladými listy pampelišky.
Nezapomeňte, že jídlo v korytě želvy by nemělo trvat déle než tři hodiny. Pokud zvíře nejedlo vše, co jste jí nabídli, nenechávejte ho až do příštího krmení.
Krmení želvy do zeměv specializovaném obchodě si také můžete zakoupit potraviny obsahující potřebné množství vlákniny a živin, ale želvu nepřesunete pouze na suché granule, je nutné jíst čerstvé potraviny.

Omezení potravin

jak napájet dospělou želvu voduV žaludku želvy, jak vody, tak země,neobsahují enzymy, které pomáhají trávit mléčné výrobky, pekařské výrobky, vařené obiloviny nebo vejce. Možná si myslíte, že jste váš mazlíček zkazil, ale takové jídlo může narušit práci ledvin a gastrointestinálního traktu želvy.