Kolik je UAZ Patriot

Kolik je UAZ Patriot

V Rusku, jako off-road vozidel, tak na našem trhu je široká škála podobných modelů. Ale nejdostupnější volbou je domácí UAZ Patriot.

Kolik je UAZ Patriot
UAZ Patriot, známý jako UAZ-3163, je SUV s celokovovým pětidveřovým tělem, jehož sériová výroba byla provedena od srpna 2005.

Standardní vybavení UAZ Patriot

Na ruském trhu se nabízí UAZ Patriotšest úrovní výbavy. Klasické Základní náklady verze z 599,990 rublů, a seznam jeho vybavení zahrnuje minimální sadu zařízení: vnější zpětná zrcátka s elektrickým a vyhřívaným, přední elektrická okna, posilovač řízení ano 12V zásuvky. Možnosti Comfort s benzínovým motorem 128 koní vyjde z 649,990 rublů a vznětového motoru 114 koňských sil - od 719 950 rublů. Standardní seznam zařízení dále obsahuje zadní elektrické ovládání oken, klimatizace, mlhová světla a „hudba“. Limited v souladu s benzínovým motorem je nabízen za cenu 689 990 rublů, nafta - od 759 990 rublů. Takový „Patriot“ je dokončeno již: klimatizace, posilovač řízení, zamykání zadní dveřní zámky, ABS, mlhová světla, vnější zpětná zrcátka s topením a elektrické, elektrické topné čelní sklo, kombinované kabiny, přední a zadní vyhřívání sedadel, čtyři elektrická okna, kombinovaná audio systém s CD, běžný imobilizér, střešní nosiče, hliníková kola o průměru 16 palců. A konečně, verze Unlimited bude stát ve výši 699,950 rublů. Pro každý z kompletní za poplatek 49 990 rublů k dispozici programovatelný pre-start topení.

Speciální verze UAZ Patriot

Expedice je k dispozici v Ruskuza cenu 679 950 rublů, je vybaven klimatizací, posilovač řízení, tónovaná skla, mlhovky, vyhřívané a elektrické ovládání zrcátek, kožené čalounění, vyhřívání předních sedadel, elektrické kruhu, audiosystémem z výroby a 16-palcová kola. Trophy náklady verze na našem trhu 689 950 rublů. Co se týče vybavení, je téměř totožný s tím expedice zařízení, s výjimkou kombinované cestující místo kůže. Ruský SUV UAZ Patriot je jedním z nejdostupnějších a spolehlivý „darebáky“ na trhu. Vůz se liší prostorný interiér, výkonný motor a vynikající ovladatelnost. Za stejné peníze můžete koupit s výjimkou, že pouze Lada 4x4, Chevrolet Niva nebo čínské přechody.