Tip 1: Jak utáhnout šroub

Tip 1: Jak utáhnout šroub

Dokonce i když nechcete dělat a dělat něco s domem s vlastními rukama, budete se dříve nebo později setkávat se situací, když je třeba zkroutí šroub. Jednoduché, zdá se, fungování v některých případech může způsobit spoustu obtíží.

Jak utahovat šroub

Budete potřebovat

 • - šroubovák;
 • - klíč nebo klíč;
 • - šroubovák;
 • - pružina a držák;
 • - pryžová trubka;
 • - lepidlo nebo barva.

Pokyny

1

Zkontrolujte hlavu šrouba vyberte správný nástroj prozkroucení. Pokud má klobouk výřez, vyberte křížový nebo plochý šroubovák s příslušným průměrem. Všimněte si, že pokud budete mít příliš malý šroubovák, bude se posunovat a příliš mnoho zlomí nit.

2

Pokud je hlava šroubale je vyroben ve formě šestiúhelníku nebo čtverce, vyberete vhodný klíč, můžete také použít nastavitelný klíč nebo v extrémních případech kleště.

3

Za účelem zkroucení šroub s jedním nebo dvěma otvory místo slotu, šroub pod šroubovákem ve tvaru písmene Y, šroub"Tajemství", vytvořené pro obtížnost odšroubování, zakoupíte speciální nástroj.

4

Pokud potřebujete velké množství šroubůupevněte pomocí šroubováku nebo vrtáku. Kromě toho si můžete zakoupit různé příslušenství, včetně šroubovacích spojovacích prostředků na těžko dostupných místech.

5

Za účelem zkroucení šroub v místě, kde není možné se přiblížit,použijte otočný šroubovák. Takový šroubovák může být vyroben a nezávisle, za tímto účelem vyříznout tyč běžného šroubováku ve dvou a znovu svařit konec pružiny.

6

Chcete-li šroub Nepotřebujete držet ruku, nasaďte na šroubovák pružinovou konzolu. Na straně rukojeti vyvrtejte otvor, zasuňte kolík do něj a zatlačte ho pružinou. Když dáte šroub v otvoru konzoly musí být pružina pevně přitlačena ke špičce šroubováku.

7

Můžete to ještě jednodušší - najít gumuTrubice s vnitřním průměrem je o málo menší než průměr šroubováku. Odřízněte kus o délce 3 cm a pevně jej utáhněte na pracovní konec šroubováku, vložte hlavu šroubA. Nyní můžete pracovat v jakékoliv poloze bez pomoci druhé ruky.

8

Chcete-li šroub neztratily z vibrací, před pracínamazat je pomocí lepidla nebo barvy. Je-li to možné, nýt jeho konec z druhé strany dílu a utáhněte nit (v tomto případě poznamenejte, že držák nebude sklopený).

Tip 2: Jak otočit míč

Hra bowlingu vám umožní bavit a ukázat své dovednosti, přesný výpočet pohybu míč a přímý zásah na cíl. Nejdůležitějším detailem je rotace míč, což není tak snadné dosáhnout, pro které je potřeba trénovat zápěstí.

Jak otočit míč.

Budete potřebovat

 • Ples pro bowling, rukavice.

Pokyny

1

Držte ruce rukavice s otvory pro prsty, takže bylo pohodlnější držet míč.

2

Posuňte kartáče doleva a doprava, abyste je mírně protáhli před házením.

3

Po třech přístupech, v posledním kroku, vraťte míč zpět a pak jej zašroubujte.

4

V okamžiku rolování ostro od sebe odrazte míč a zaměřte se na cíl.

Tip 3: Jak si vybrat vrtule

Účinnost lodního motoru je z velké části určena správným výběrem veslování šroub. Závisí na ekonomice, rychlosti a zrychlení celého systému. Jak vybrat správnou vrtule?

Jak si vybrat vrtule

Pokyny

1

Použijte nejjednodušší způsob výběru šroub. Pokud existuje taková příležitost, porovnejte pracovníkykvalita dvou nebo tří šroubů s různými kroky, střídavě je nastavuje na stejném motoru. Určete, který šroub bude účinnější při velkém zatížení nádoby (obvykle šroub s menším roztečí) a který zajistí vysokou rychlost pohybu s minimálním zatížením člunu nebo lodi.

2

Proveďte několik experimentů a proveďte měření spotřeby paliva pro různé zatížení lodě. Definujte pro každého šroub optimální míra přístupu k hoblování amaximální rychlost, kterou může loď vyvíjet. Motor by měl pracovat přibližně na 5000 otáček za minutu při úplně otevřeném škrtícím stroji.

3

Při kontrole práce šroub Dávejte pozor na to, jak moc se vařívoda z motoru. Pokud v okamžiku startu motoru vydává motor zvuk, který se podobá jízdě na vozidle a prudce a ostře se pohybují ovládací páky, je zapotřebí šroub s velkou roztečí. Při špatné rychlosti a pomalejším výstupu do režimu hoblování je zapotřebí vrtule s menší roztečí.

4

Při výběru vrtule pro loď zvažte podmínkyplánované provozování plavidla včetně přípustného zatížení. Pokud máte v úmyslu jezdit světlo, pak šroub, navržený pro maximální zatížení, bude mít nadměrnou rychlost.

5

Dávejte pozor na počet čepelí šroub. Nejvyšší maximální rychlost je zajištěna šrouby stři lopatky, ale pomalu odjíždějí loď k hoblování. Šrouby s čtyřmi lopatkami naopak jednoduše přecházejí do režimu hoblování, ale jsou nižší než vrtule se třemi lopatkami.

6

Pro zajištění dobrého zdvihu, tvaru lopatek šroub. Vyberte si eliptické čepele, pokud chcetezajistit optimální poměr rychlosti a trakce. Některé šrouby mají lopatky, které se snižují na třech, což snižuje tření. Takové šrouby jsou preferovány pro vysokorychlostní čluny. Pro pohyb v nádržích zarostlém řasami je vhodnější šroub s lopatkami, zkroucený ve směru otáčení.

7

Při výběru materiálu, ze kterého je šroub vyroben, zvažte, že hliníkové šrouby jsou vhodnější pro přívěsné motory instalované na malých člunech. Jsou lehčí a levnější než mosazné.

Tip č. 4: Jak posunout šroub k lodnímu motoru

Pro každé plavidlo s lodním motorem je optimální veslování šroub. Ale pokud používáte loď mnoha způsoby - pro rybaření, pro pěší, pro vlečení vodních lyžařů - budete potřebovat několik šroubs. Ujistěte se, že si koupíte náhradní člun pro vaši loď šroub se soupravou spojovacích prostředků.

Jak vybrat šroub pro lodní motor

Budete potřebovat

 • - loď;
 • - motor lodí;
 • - vrtule;
 • - otáčkoměr.

Pokyny

1

Definujte základní parametry šroubale pro lodní motor. Jsou to průměry šroubale i jeho krok. Z těchto parametrů, s přihlédnutím k výkonu motoru, závisí maximální rychlost lodě. Vzdálenost v palcích šroubv jednom kroku je krok šroubale lodní motor.

2

Najděte v označení označeném nejvíce veslování šroube, průměr a hodnota kroku šroubA. Například nápis 9,9x13 to znamená šrouba pro lodní motor O je 9,9 palce s krokem 13 palců.

3

Podívejte se na pokyny k lodi motor, jaké maximální toky se mohou vyvíjet"Plný plyn" s otevřeným škrtícím ventilem. Zrychlete loď na maximální rychlost. Pomocí otáčkoměru měřte rychlost hřídele motoru, obvykle nepřesahuje 5500 ot./min.

4

Všimněte si rychlosti hřídele namaximální otevřená klapka. Pokud je nižší než doporučená maximální rychlost, přečtěte si otáčkoměr jako maximální rychlost tohoto typu veslování šroubA.

5

Vypočtěte krok šroubale lodní motor. Jeden palcový krok šrouba je přibližně 200 ot./min. Najděte rozdíl mezi odečty otáčkoměru a jmenovitými maximálními otáčkami, rozdělte je o 200. Rozdělte získanou hodnotu na převodový poměr reduktoru lodního motoru. Pokud tedy získáte číslo 2 pro tento motor lodi, je vhodnější použít další veslování šroub, s krokem o 2 centimetry méně. S novým šroubvaše loď dosáhne plánované maximální rychlosti.

6

Pokud vyberete šroubale na lodi motor dodržujte určité pravidlo. Vrtule s velkou roztečí se používají pro vysokorychlostní lehké čluny a menší kroky pro pomalé a těžké lodě. Změna kroku šrouba motor lodi je jediný způsob, jak se smířit šroub s motorem as lodí.

Tip 5: Jak opravit šroub

Většina problémů spojených s poruchamipevný disk je vyřešen úplným formátováním a vytvořením nových oddílů. Bohužel tato metoda vede ke ztrátě důležitých informací, což je pro uživatele velmi důležité.

Jak obnovit šroub

Budete potřebovat

 • - upevněte jednotku "n";
 • - Regenerátor HDD.

Pokyny

1

Pokud je systémový disk poškozen, zkuste připojit jednotku k jinému počítači. Poté zkontrolujte funkčnost zbývajících místních disků. Pokud všechny fungují normálně, zkopírujte důležité soubory ze systémového disku.

2

V situaci, kdy se nemůžete dostatpřístup k požadované oblasti pevného disku a potřebujete uložit určité informace, použijte program Mount'n'Drive. Stáhněte instalační soubory nástroje. Spusťte instalační program.

3

Otevřete hlavní nabídku nainstalované aplikace. Počkejte chvíli, dokud nebudou identifikovány dostupné disky a jejich oddíly. Vyberte lokální disk, který chcete obnovit levým tlačítkem myši.

4

Klikněte na tlačítko "Mount". Po otevření nového dialogu vyberte písmeno jednotky nového disku a zadejte prioritní souborový systém. Nejlepší je použít typ, se kterým poškozený oddíl původně fungoval.

5

Počkejte, dokud nebude vytvořen nový místní disk. Otevřete nabídku "Tento počítač". Přejděte na obsah připojené jednotky. Zkopírujte důležité soubory pomocí známého správce.

6

Po přenesení potřebných souborů ukončete programMount'n'Drive. Nyní můžete použít nástroje určené k obnovení integrity místních disků, například HDD Regenerator. Tento přístup vás ušetří z případné ztráty důležitých souborů, což vám umožní provádět jakékoli manipulace s pevným diskem.

7

Stojí za zmínku, že někdy je jednodušší přeinstalovatoperační systém a spusťte program, který identifikuje dotčená odvětví. Tuto možnost použijte, pokud nepotřebujete uložit strukturu existujícího oddílu.