Jaké dokumenty potřebujete k otevření pivního piva

Jaké dokumenty potřebujete k otevření pivního piva

Pivní bar je jedním z nejoblíbenějších zařízení. Chcete-li otevřít své vlastní, měli byste se dobře připravit: vyberte vhodné místo a shromážděte potřebný seznam dokumentů.

Jaké dokumenty potřebujete k otevření pivního piva

Organizační a právní forma

Před otevřením vlastního pivního piva,je třeba pečlivě zkoumat právní rámec, který upravuje maloobchodní prodej alkoholických nápojů. Zákon určuje, kdo a kde může prodávat pivo. Chcete-li například prodávat žádné alkoholické nápoje, je přísně zakázáno ve zdravotnických a školských zařízení, dopravní zařízení, autobusové zastávky, trhy a vokzalah.Sleduet věnovat pozornost tomu, jak si vybrat právní formu podnikání. Ltd. je tou nejlepší volbou, protože tato organizace je zjednodušený daňový systém. To vám umožní ušetřit na dani z příjmu a DPH a podnikového majetku. Příprava dokumentů třeba vzít v úvahu požadavky na umístění baru. Oblast musí být nejméně 180 metrů čtverečních. Bar by neměl být umístěn v bytovém domě. Nejpravděpodobnější je, že místnost musí být opravena. Také po registraci všech dokumentů potřebných k nákupu zařízení, jako jsou mikrovlnné trouby, desky, lišty, skříně, nábytek pro místnosti, pokladny, výkladní skříň, lednice, kávovar, generátorem a drtičem ledu, modul pro instalační pivní kohouty vibrátorů, nádobí a příslušenství pro bar. Kromě zaručené kvality piva je třeba brát vážně hlavním panelu nabídek. To se může skládat nejen z různých pivních pochutin, jako toast, klobása, atd, ale také zahrnují plnou jídla.

Obchodní registrace

Začátek registrace dokumentů je nutný od registracespolečnost s ručením omezeným. Stojí to od 1000 do 5000 rublů. Cena je závislá na tom, zda má nebo nemá být právním firmám pomoschniki.Neobhodimo také získat certifikaci produktu a licence na obchod s alkoholickými nápoji. Cena licence za období pěti let bude stát zhruba 40 000 rublů. Pak musíte uzavřít nájem nebo koupi / prodej prostor, kde bude bar umístěn. pronájem místnosti bude stát přibližně 80 000 rubley.Obyazatelno muset zaregistrovat pokladnu a podepsat smlouvu o jeho služby, a pak - dostat se do SES a hasičské organizace povolení otevřít bar v místnosti. Je velmi důležité uzavřít dohodu o systematickém čištění ventilačních a klimatizačních systémů. A konečně, aby byly způsobilé pro uvedení barů nutné vládní povolení Rospotrebnadzor.