Co je série "Dům s lilie"

Co je série "Dům s lilie"


Nový televizní seriál je rodinnou ságou o životě předního hrdinu Mikhaila Govorova a jeho rodiny. Film vypráví příběh několika generací sovětských lidí od konce války až do současnosti.Co je série "Dům s lilie"


Děj

Režisérem obrazu je Vladimír Krasnopolsky.
V roce 1946, po vítězství nad fašisty,hrdina přední linie Michail Govorov se vrací do klidného života. Ale jeho cesta není s jeho ženou. Michael se dozvěděl, že Tasia je žena, kterou se setkal na vojenských cestách, zamiloval se, porodil dceru a ona byla zabita při bombardování vlaku. Malá Lilie je Michailova vlastní dcera. Najde ho v sirotčinci. Spolu s ní Govorov konečně přichází do rodiny. Vzhled nelegitimní dcery je nepříjemným překvapením pro rodinu Michaila, jeho manželku a syna Kochiho (Constantine). Jeho žena se nemohla z této rány zotavit. Odpustila manžela a nepřijímala jeho "krev". Blízký přítel Michaila, Dementy Shulgin, ho vyzývá, aby přijal odpovědnou pozici. Poté přejde rodina Govorovů do starého sídla mimo město. Populární víra ji pokřtila "dům s liliemi". S ním je spojena legenda nešťastné ženy, která na dům a jeho obyvatele udělala prokletí. A ačkoli se to stalo v devatenáctém století, dům je stále nepřátelský vůči svým hostům. "Neexistuje žádné štěstí pro ty, kteří tam žijí po sto let," - toto kouzlo děsí lidi od něj. Ale Govorové, kteří o něm nic nevědí, se stanou novými mistry domu. Zpočátku se jejich život děje dobře, ale neštěstí brzy začnou pronásledovat bývalého neopatrného Michaela. Syn umírá a žena propadá horu ve víně. A pak je známo, že Tasia, matka Lily, přežila a hledá její dceru. Tak se rozvíjí příběh jedné rodiny. Děti vyrůstají, rodiče zestárnou. Ale všichni stále žijí pod střechou domu s liliemi, které se staly jejich příbuznými. A tato saga ještě neskončila.

Hrají herci

Role se hrají oběma ruskými a ukrajinskými činiteli: Sergey setrvačníku, Darya Moroz, Nikolai Dobrynin, Olesya Sudzilovskaya, Evgeny Knyazev, Viktor Rakov a další.
Sergej Makhovikov - populární ruský herecdivadlo a kino, režisér, vykonavatel vlastních skladeb. Narodil se v roce 1963. Hvězda seriálů: "Blind", "Secret Guard", "Blind-2", "Gromovs", "Saboteur-2" Daria Moroz je ruská herečka divadla a kina. Narodila se v roce 1983. Rodiče jsou slavná herečka Marina Levotová a režisérka Yuri Morozová. Začal jsem střílet v kině od 3 měsíců. Celkově hrála v 53 filmech a seriálech. V roce 2009 získala cenu "Nika" za nejlepší ženskou roli (film "Live and Remember.") Olesya Sudzilovská je sovětská a ruská herečka divadla a kina. Hvězda filmů "Mami, Nechápu", "Lily of the Valley Silver". Ona hrála v 56 filmech.

O přehlídce

Společná produkce ruského filmového studia"Favorit Film" a ukrajinský Film.UA. Premiéra se uskutečnila 31. března 2014. Sezóna 1 byla zobrazena. Celkem bylo odstraněno 24 sérií. Doba trvání každé série je přibližně 45 minut.