Jaké jsou nejvíce vášnivé znamení zvěrokruhu?

Jaké jsou nejvíce vášnivé znamení zvěrokruhu?

Znamení zvěrokruhu, pod kterým se člověk narodil, nejenže povědí o hlavních rysech postavy, ale také pomůže určit temperament, včetně sexuální. Které známky jsou nejvíce vášnivé.

Z jakého znamení zvěrokruhu očekáváte vzrušující pocity a lásku šílenství

Budete potřebovat

  • - znamení zvěrokruhu;
  • - sexuální horoskop;
  • - horoskop sexuální kompatibility.

Pokyny

1

Astrologové jednomyslně přičítali nejvyššísexualita ke Štíři. Sláva jednoho z nejvíce vášnivých znamení zvěrokruhu Štíra zvítězila díky své mimořádné lásce k tělovým potěšením. On je nejen miluje, ale také si je váží. Proto je fyzická blízkost a fyzický aspekt lásky především pro něj. Štír v posteli je neúnavný, vytrvalý a horlivý. Ale může být jemný a vynalézavý. Sexuální partner Scorpio může být záviděn.

2

Dále ve stupni temperamentu a ardorpřijde Aries. Extrémně vášnivá a asertivní, energická a trochu sobecká. Usiluje o vrchol radostí, ani nezapomíná, že s ním bude mít partnera. Ano, Beran může dělat tak, aby jeho partner byl s ním dobře. Barva má nevyčerpatelnou sexuální energii, která trvá mnoho let.

3

Tři sexuální vůdce uzavírá Střelec. V posteli s ním nemnoho může srovnávat se stupněm vynalézavosti, neúnavnosti, schopnosti experimentovat. Sexuální komunikace s ním je překvapivě snadná, jasná a nezapomenutelná. Je tak vášnivý, že dostat se pod jeho sexuální kouzlo je bezcenné. Není snadné se z nich dostat nebo přesvědčit Střelec, aby zůstal navždy.

4

Docela temperamentní, s nějakým úsekem,může být také nazýván Taurus a Leo. První zbožňuje tělesná potěšení - od chutného jídla až po vynikající sex. Ví, jak dostat radost a jak ho dodat. Lasky Taurus se nijak neliší od ardor, ale jeho vášeň může být dlouhá, stejně jako maratónová vzdálenost. A bude neúnavný, ohleduplný a vytrvalý, dokud v jeho partnerovi nezapadne skutečný požár touhy.

5

Lev chce být ve všem, včetně sexu. Ve všech sférách se snaží ukázat sebe, aby dokázal svou exkluzivitu. Je profesionálním svůdcem. Miluje luxusní sex. A může udělat vše pro to, aby se sexuální život stal právě takhle. Ve svém arzenálu existují vždy triky, s nimiž může snadno porazit, potěšit a příjemně překvapit partnera.