Jak nakreslit Patrika krok za krokem

Jak nakreslit Patrika krok za krokem

Kdo žije na mořském dně? .. Známé slova? S nimi začíná populární animovaný seriál "SpongeBob - náměstíčky". Pokuste se nakreslit nejlepšího přítele SpongeBob - Patricka. S krok za krokem to bude velmi jednoduché.

Jak nakreslit Patrika krok za krokem

Pokyny

1

Nakreslete Patricovu tělovou kostru. Ve středu papíru nakreslete velký ovál. Patrick je hvězdice s rukojetí a nohama, takže do ovalu přidejte podlouhlé trojúhelníkové tvary. Ze shora na ovál přidejte velký trojúhelník. Na stranách kufru a dolů nakreslete dva trojúhelníky.

2

Nyní použijte gumu k vymazání všehopřekrývající se přebytečné čáry. Nakreslete závěsnou čepičku z horního trojúhelníku. Všechny ostré rohy trojúhelníků jsou zaoblené. Patrickovy ruce jsou jako ploutve.

3

Nakreslete kalhoty, další řádek na vrcholu šortky. Označte pupík Patrika dvěma oblouky. Nezapomeňte na obličej - poznamenejte si tvar obličeje. Nejprve zajistěte ústa, dvě spodní čáry, pak linku pro obočí a žáky.

4

Na patrickovu tvář udělej pár malých tvářítahy po stranách pro obočí. Nakreslete dva ovály pro oči. Na konci nakreslete dvě velké zakřivené čáry - to bude Patrick ústa. Nezapomeňte nakreslit jazyk. Na šortkách "chůze" hvězdice je vzorek - a kreslit. Patrickovi zůstává, aby maloval jasnými barvami, protože je to velmi pozitivní hrdina!