Keltské tetování a jejich význam

Keltské tetování a jejich význam

Přes ohromující výběr různýchobrázky pro tetování, keltské tetování byly vždy horkým favortem nejen mezi muži, ale také mezi ženami. Keltský vzorek je jedním z nejnáročnějších a nejznámějších. To je snadné se učit, protože tkané linky, spirály a kruhy. Níže jsou nejoblíbenější keltské tetování a jejich významy.

Keltské tetování a jejich význam

Pokyny

1

Jeden z nejpopulárnějších keltských symbolůtetování - keltský kříž. Vypadá to jako křesťan, ale ve svém středu je kruh. Složitý vzorec uzlu mu dává jedinečný a neobvyklý vzhled. Význam kříže je nejednoznačný. Pro některé je to symbol Boží nekonečné lásky, zatímco pro druhé to je falický symbol. Existuje legenda, že keltský kříž byl vynalezen svatým Patrichem, který se snažil přeměnit pohanské národy Irska na křesťanskou víru. Nejčastější místa kreslení obrazu kříže: předloktí, záda a zápěstí.

2

Shamrock je keltský symbol Nejsvětější Trojice v irské katolické církvi. Kromě toho to znamená život a znovuzrození po smrti, tj. nekonečno.

3

Butterfly - to je jedna z nejoblíbenějších žentetování. Keltští motýli symbolizují znovuzrození z kukly na krásný motýl. A také, motýl je symbolem štěstí, svobody, prosperity a triumfu. Nejčastěji se toto tetování aplikuje na spodní část zad.

4

Keltské uzly mohou být použity jakonezávislé tetování a jeho součástí. Symbolika keltských uzlů není příliš jasná, i když někteří lidé věří, že keltské uzly mají magické síly. Nejjasnější význam keltských uzlů je však nekonečno.

5

Keltské srdce symbolizuje spojení dvou duší a je obvykle používáno k prokázání oddanosti milovanému. Taková tetování jsou populární jak u mužů, tak u žen.

6

Keltský strom života symbolizuje Edenskou zahradu jako most mezi zemí a oblohou. V mytologii Keltů strom je symbolem života a štědrosti, protože dává jídlo a přístřeší lidem a zvířatům.

7

Claddaghský prsten je symbolem přátelství a věrnosti. V tomto tetování je obraz srdce, které je drženo dvěma rukama, a koruna, která leží na srdci. Každý z těchto symbolů má svůj vlastní význam. Srdce přirozeně ztělesňuje lásku, ruce - přátelství a péči a korunu - věrnost.

8

Keltové jsou známí svými nádhernými labyrinty, kteréstavěli. Tyto labyrinty také nalezly místo v keltském tetování. Symbolizují životní dráhu. Pokud se podíváte pozorně na keltské labyrinty, můžete vidět obrazy různých zvířat.